Witaj na blogu doradców marki NUK!

Cieszymy się, że jesteś razem z nami!

 

Udane karmienie to wypracowana przez matkę i dziecko, specjalistów, środowisko, idealnie skomponowana mieszanka trafionych zaleceń, mleka w piersi, bliskich relacji, dotyku, troski, ogromnego zaangażowania i empatii, radości i satysfakcji, łez, poświęcenia i nieprzespanych nocy, nieprzewidywalnych uczuć i nastrojów. Właśnie w taki niby prosty, spontaniczny i jednocześnie bardzo trudny sposób, buduje się nigdy nie gasnąca więź, która jest siłą, przekutą w szczęśliwe macierzyństwo i zdrowy rozwój dziecka. Takie doświadczenia pozostają z nami na zawsze i są nieoceniony wsparciem dla innych.

 

Drodzy Państwo,

przekazujemy w Wasze ręce zbiór artykułów i prac na temat szeroko pojętego karmienia dziecka, od noworodka do 3 roku życia. Zatem porozmawiajmy o karmieniu...

 

 

Agnieszka Gadzicka

Krajowy Koordynator Medyczny NUK Medic Pro

 

doradca ds. żywienia klinicznego NUK MedicPro, położna, socjolog rodziny, psychoonkolog kliniczny dzieci, młodzieży i dorosłych, specjalista prawa zamówień publicznych. Od zawsze zawodowo związana z położnictwem i działalnością na rzecz kobiet i dzieci.

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

   

 

 

27 lutego 2018