W ponad 100 krajach na świecie produkty NUK są od pokoleń częścią życia dzieci. Tysiące Mam rekomendują markę NUK. Nasze produkty posiadają opracowany anatomiczny kształt smoczka i system odpowietrzania.  Wszystkie nasze butelki i smoczki są produkowane w Niemczech, podlegają zatem najwyższym wymogom jakościowym. Począwszy od tego skąd pochodzą surowce aż po opakowanie - nad wszystkim sprawujemy ścisłą kontrolę i regularnie poddajemy się surowym badaniom niezależnego  Instytutu Fresenius.

 

NUK AIR SYSTEM

 

Smoczki uspokajające NUK są wyposażone w system odpowietrzania NUK AIR SYSTEM. Sprawia on, że powietrze uwięzione w smoczku wydostaje się na zewnątrz w czasie ssania. Dzięki temu smoczek pozostaje miękki i elastyczny oraz zachowuje swój kształt, co pomaga  zapobiegać wadom zgryzu.

 

ANATOMICZNY KSZTAŁT

SMOCZKA NUK

 

Anatomiczny kształt smoczków NUK przypomina kształt piersi matki podczas karmienia  i optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka. Jest on oparty na medycznej wiedzy i udowodniono, że wspiera naturalny rozwój szczęki i podniebienia. 

 

DOSTĘPNE ROZMIARY

 

Smoczki uspokajające występują w następujących rozmiarach w zależności od wieku dziecka:
rozmiar 0 - dla szczególnie małych noworodków od 0 do 2 miesięcy (występuje tylko w serii Genius)

rozmiar 1

dla dzieci od 0 do 6 miesięcy

rozmiar 2

dla dzieci od 6 do 18 miesięcy

rozmiar 3

dla dzieci od 18 do 36 miesięcy

 

> Kup produkt

> Kup produkt

> Kup produkt

> Kup produkt

> Kup produkt

> Kup produkt

 

 

 

 

 

•  nowa, poprawiona gumka jeszcze lepiej zaspokaja naturalną potrzebę ssania
•  daje poczucie bezpieczeństwa Maluszkowi
•  pomaga uspokoić się, zasnąć
•  kształt wzorowany jest na kształcie piersi Mamy podczas karmienia

•  używanie smoczka uspokajającego nie koliduje z karmieniem piersią
•  anatomiczny kształt korzystny jest dla rozwoju jamy ustnej dziecka
•  nie powoduje wad zgryzu

•  jest dobrze akceptowany przez niemowlęta

•  rekomendowany przez matki i ekspertów

 

 

 

 

Jeszcze niedawno w brzuszku mamy było cicho i przytulnie. I nagle zaczęło się prawdziwe życie. Jest ono kolorowe, głośne i wyczerpujące… Każdego dnia rodzice obserwują, jak ich dziecko odkrywa świat oraz jak ogromna jest jego potrzeba bliskości i ukojenia. Czy smoczek uspokajający albo kciuk pomogą?

 

Wrodzona potrzeba ssania

 

Ssanie to odruch, z którym rodzi się każde dziecko. Służy ono zapewnieniu sobie cennego mleka mamy, a także daje dziecku poczucie bezpieczeństwa. Ten wrodzony odruch często wykracza poza przyjmowanie pokarmu. Podobnie jak karmienie piersią czy butelką wrodzoną potrzebę ssania dziecka zaspokaja również smoczek uspokajający. To dlatego smoczki są dla dzieci takie ważne. Aby rodzice mogli dać dziecku smoczek bez obaw, należy upewnić się, że jego kształt jest odpowiedni dla szczęki dziecka, a zatem nie zaszkodzi w żaden sposób naturalnemu rozwojowi jamy ustnej dziecka.

 

Perfekcyjny kształt

 

W czasie karmienia piersią brodawka sutkowa mamy elastycznie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka. Odpowiedni smoczek jest oparty na naturze. Niestety nadal nie ma takiego materiału, który w sposób idealny naśladowałby naturę. Ale kształt smoczków NUK jest wzorowany na kształcie brodawki sutkowej mamy w czasie karmienia piersią. Gumka smoczka od góry jest zaokrąglona, więc delikatnie dopasowuje się do podniebienia dziecka, a od dołu jest spłaszczona. W ten sposób język ma mnóstwo miejsca, aby mógł się naturalnie poruszać podczas ssania. Dzięki temu kształtowi zatem smoczek wywiera jak najmniejszy nacisk na szczękę i mające się pojawić wkrótce zęby – co jest zupełnie przeciwnym efektem niż to, jaki wywiera ssanie kciuka. Stomatolodzy potwierdzają, że smoczki uspokajające NUK mogą mieć pozytywny wpływ na zdrowy rozwój Twojego dziecka. Rodzice mogą więc być spokojni – odpowiedni smoczek można naprawdę podawać dziecku bez obaw.

 

 

Oryginalna anatomiczna gumka smoczka została udoskonalona. Teraz jest bardziej płaska, cieńsza i węższa. Pozostał jednak ten sam kształt jak podczas karmienia piersią. Nowe smoczki NUK, to dokładnie te, które pokochały dzieci i rodzice, tylko udoskonalone:

Zbieranie zgłoszeń do 6 maja 2018
Aby zgłosić się do testowania wystarczy poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Do testowania mogą zgłosić się Rodzice Dzieci w wieku 0-36 miesięcy.

 

Wybranie testujących Rodziców do 20 maja 2018
W terminie do 20.05 wybierzemy 100 testujących Rodziców, którzy otrzymają od nas smoczek NUK Happy Days lub NUK Night and Day. Wybrani do testowania Rodzice będą mieli 48 godzin na potwierdzenie udziału w testowaniu. Po upływie 48 godzin bez otrzymania odpowiedzi miejsce w testowaniu przepada, a organizatorzy wysyłają informację do Rodzica z listy rezerwowej, który także ma 48 godzin na potwierdzenie swojego udziału. Kontakt z wybranymi Rodzicami nastąpi za pośrednictwem maila podanego podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.

 

Wysyłka smoczków do testujących do 31 maja 2018

Wysyłka smoczków do Testujących Rodziców nastąpi za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Testowanie smoczków NUK do 17.06.2018

Mamy mają prawie miesiąc na przetestowanie ze swoimi Maluchami smoczka NUK. Do 17 czerwca są zobowiązane do wypełnienia ankiety, do której dostęp otrzymają za pośrednictwem maila podanego podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.

 

Konkurs dla testujących Rodziców do 17.06.2018

Testujący Rodzice mogą wziąć także udział w niezależnym konkursie, który towarzyszy Testowaniu smoczków uspokajających NUK. Zgłoszenie do konkursu należy wysłać najpóźniej do 17.06. Informacje o konkursie będą dostępne wyłącznie dla Rodziców biorących udział w testowaniu i zostaną przekazane drogą mailową. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 30.06

 

 

 

Każdy Rodzic, który weźmie udział w testowaniu smoczka NUK, może również wziąć udział w konkursie, w którym czekają na zwycięzców wyjątkowe nagrody. Zobacz poniżej co dla Was przygotowaliśmy. Szczegóły konkursu dostępne są wyłącznie dla uczestników testowania. Przesłane zostaną drogą mailową w trakcie trwania testowania. Zgłoszenia przyjmujemy do 17.06.2018

Kochani Rodzice!

 

Wszyscy uczestnicy testowania  we właściwym terminie zobowiązani są do dwóch aktywności:

1. Wypełnienie ankiety na temat testowanego smoczka

2. Przesłanie zdjęcia Dziecka wraz ze smoczkiem NUK

 

Szczegółowy regulamin testowania dostępny jest na naszej stronie. Prosimy, zapoznajcie się z nim :)

 

Jak zgłosić się do testowania?

 

To bardzo proste :) Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który pojawi się po kliknięciu w przycisk „Zgłoś się do testowania". Do Testowania może zgłosić się każdy Rodzic, który ma Dziecko w wieku 0-36 miesięcy. Do testowania przygotowaliśmy smoczki we wszystkich dostępnych rozmiarach :)

Wypełniając formularz zgłoszeniowy zaznacz, z której linii smoczek chcesz otrzymać (Happy Days czy Night and Day)

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 maja 2018 r.

> Regulamin testowania

Smoczki NUK nie tylko ulepszyliśmy o kształt gumki, który ma kluczowe znaczenie dla Dziecka, ale również o przyjazny design. Nowe, piękne wzory wspaniale wpisują się w dziecięcy świat. Tym razem macie możliwość przetestować nowości z serii Happy Days oraz z serii Night and Day. Który wzór najbardziej pasuje do Twojego Dziecka? :)

Dążymy do ideału

Produkty NUK zdobyły wiele nagród i wyróżnień w Polsce i na świecie, ale wierzymy, że zawsze możemy być jeszcze lepsi, dążymy do ideału, stale udoskonalamy nasze produkty, aby zaspokajały potrzeby tych, na których nam najbardziej zależy - rodziców oraz dzieci, którzy używają ich na co dzień.  

 

Nowe smoczki uspokajające NUK są teraz lepsze, niż kiedykolwiek! Smoczki uspokajające są szybko akceptowane przez niemowlęta i pomagają zapobiegać wadom zgryzu. 95% niemowląt akceptuje nowy smoczek uspokajający NUK* Nasze smoczki mają również ogromne popracie ze strony lekarzy i środowisk medycznych. 99% ekspertów potwierdza, że smoczek uspokajający NUK jest doskonale dopasowany do jamy ustnej dziecka.**

Ulepszony kształt smoczków NUK

Udoskonaliliśmy oryginalny kształt NUK tak, aby stworzyć najbardziej anatomiczny smoczek uspokajający NUK jak dotąd! Bardziej płaska gumka smoczka - zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Naturalny kształt brodawki sutkowej matki i szczególnie wąska szyjka smoczka - zmniejsza nacisk na  szczękę i zęby. 

 

*Niezależne badanie rynku wśród 307 matek, Niemcy, 2017

**Niezależne badanie rynku, 50 położnych, 50 ortodontów, 50 pediatrów, Niemcy 2017

 

> Zgłoś się

 

 

 

 

 

> Zgłoś się do testowania