Dobry sen Malucha to podstawa. Jest warunkiem prawidłowego rozwoju dziecka, dlatego tak ważne jest, aby wspierać pewne rytuały w ciągu dnia. Przewietrzony, lekko zaciemniony pokój, odpowiednia temperatura powietrza, wygodny materacyk, ubranko z naturalnych, oddychających tkanin. Wszystko to pozytywnie wpływa na sen Maluszka. A czy wiecie co jeszcze pomaga w spokojnym, głębokim śnie? Oczywiście świecące smoczki NUK. Dzięki świecącemu, nieszkodliwemu dla dzieci materiałowi, smoczki emitują delikatne światło i można je z łatwością szybko znaleźć nawet w nocy. 

Wiemy, jak bardzo kochacie nasze smoczki Freestyle, Trendline i Happy Days. Z tego powodu chcielibyśmy polecić Wam ich nocne odpowiedniki: Freestyle Night, Trendline Night i Happy Nights - kształtem nie różnią się od swoich klasycznych wersji, ale zostały wzbogacone o funkcję świecenia w ciemności. Zobaczcie nasze nowe wzory:

A teraz czas na niespodziankę! Już teraz możecie przetestować jeden z naszych nowych modeli smoczków. Rozdajemy 250 dwupaków! Co zrobić, aby mieć szansę na otrzymanie takiego smoczka? To proste! Musisz tylko wypełnić krótki formularz.

Smoczki NUK, które świecą w ciemności!

Freestyle Night

Happy Nights

Trendline Night

Kup Teraz >

Kup Teraz >

>> wypełnij formularz i wygraj smoczek

Ale to nie wszystko...

Każda osoba, która otrzyma do testowania smoczek, dostanie wyjątkową szansę na wygranie przepięknych produktów od NUK. Zobaczcie sami:

Tak, tak! Dla wszystkich testujących mamy dodatkowy konkurs, w którym do wygrania super zestawy produktów od NUK! Zasady są proste - będziemy chcieli, abyście podzielili się z nami swoimi wrażeniami z testowania nowych smoczków w ankiecie oraz załączyli zdjęcie Waszego Malucha ze smoczkiem. Wszelkie szczegóły na temat wspomnianego konkursu zostaną wysłane na maila do wszystkich osób, które zostaną wytypowane do testowania smoczków NUK. 

 
 
Macie czas na zgłoszenie się do testowania do 31.03.2020.
 
 
Zapoznajcie się również z regulaminem konkursu.

Kup Teraz >

Akcja #NUKowychSnów na Instagramie

Do naszej akcji #NUKowychSnów zaanagażowaliśmy 50 instagramerek! Dziewczyny dostały od nas gadżety fotograficzne. Karty oraz ramki do zdjęć powstały we współpracy z marką OchiAch, która zajmuje się tworzeniem pięknych i niepowtarzalnych gadżetów do zdjęć. Jeżeli chcecie wzbogacić Wasz instagram w piękne ujęcia lub stworzyć idealny album rodzinny, to koniecznie zajrzyjcie na stronę www.ochiach.com - na pewno znajdziesz tam idealne produkty dla siebie :)!

Mamy też mnóstwo nowych wzorków na Waszych ulubionych modelach!

NUK Freestyle

NUK Happy Days

NUK Space

Kup Teraz >

Kup Teraz >

Kup Teraz >

Kup Teraz >

Kup Teraz >

A to nasze pozostałe modele:

Linie klasyczne:
Serie specjalne:

NUK Happy Kids

NUK Sensitive

NUK Adore

NUK Genius Color

NUK Trendline

NUK Trendline

NUK Trendline

NUK Freestyle

Kup Teraz >

Kup Teraz >

Kup Teraz >

Kup Teraz >

 W ponad 100 krajach na świecie produkty NUK są od pokoleń częścią życia dzieci. Tysiące Mam rekomendują markę NUK. Nasze produkty posiadają opracowany anatomiczny kształt smoczka i system odpowietrzania.  Wszystkie nasze butelki i smoczki są produkowane w Niemczech, podlegają zatem najwyższym wymogom jakościowym. Począwszy od tego skąd pochodzą surowce aż po opakowanie - nad wszystkim sprawujemy ścisłą kontrolę i regularnie poddajemy się surowym badaniom niezależnego Instytutu Fresenius.

Dlaczego smoczki NUK są tak wyjątkowe?

Kup Teraz >

Kup Teraz >

>> Przetestuj

Przetestuj jeden z 250
smoczków NUK 

>> Zgłoś się do testowania

NUK AIR SYSTEM Smoczki uspokajające NUK są wyposażone w system odpowietrzania NUK AIR SYSTEM. Sprawia on, że powietrze uwięzione w smoczku wydostaje się na zewnątrz w czasie ssania. Dzięki temu smoczek pozostaje miękki i elastyczny oraz zachowuje swój kształt, co pomaga  zapobiegać wadom zgryzu.

ANATOMICZNY KSZTAŁT SMOCZKA NUK Anatomiczny kształt smoczków NUK przypomina kształt piersi matki podczas karmienia i optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka. Jest on oparty na medycznej wiedzy i udowodniono, że wspiera naturalny rozwój szczęki i podniebienia. 

DOSTĘPNE ROZMIARY Smoczki uspokajające występują w następujących rozmiarach w zależności od wieku dziecka: rozmiar 0 - dla szczególnie małych noworodków od 0 do 2 miesięcy (występuje tylko w serii Genius)

 

rozmiar 1
dla dzieci od 0 do 6 miesięcy

 

rozmiar 2
dla dzieci od 6 do 18 miesięcy

 

rozmiar 3
dla dzieci od 18 do 36 miesięcy

 

 

 

 

 

Przycisk

Zobacz więcej >>