Dlaczego Rodzice wybierają produkty marki NUK dla swoich Pociech?

 

Marka NUK od wielu lat cieszy się ogromny zaufaniem Rodziców. Dzięki jakości i stale wprowadzanym nowościom, które dopasowane są do potrzeb Rodziców i Maluszków NUK jest uwielbiany na całym świecie, również w Polsce. We wrześniu 2017 roku spytaliśmy Rodziców dlaczego wybierają NUKa dla swoich Dzieci. Otrzymaliśmy również wiele przepięknych prac, które pokazują, jak ważny jest NUK w codziennym wychowywaniu Pociech. Dzisiaj dzielimy się z Wami, tym co wywołało uśmiech na twarzach całego naszego zespołu, jak i pokazało, że każdy dzień naszej pracy jest ważny i ma sens :) Dziękujemy!

Wybieram NUKa ponieważ, dla swojego maleństwa chcę przede wszystkim bezpieczeństwa a wiem, że produkty NUK właśnie to zapewnią. Są bezpieczne, stworzone z myślą o najmłodszych i dostosowane do ich potrzeb. A gama kolorystyczna i wybór motywów zadowoli niejednego bardzo wymagającego rodzica.

Mama Agata

Wybieram NUKa, bo wiem, że daję dziecku to, co najlepsze. Kształt i miękkość gumy jest odpowiednie dla mojego maleństwa. Smoczki i butelki są bezpieczne. Wzornictwo i kształt jest bardzo w moim guście. Smoczki są super lekkie, uchwyt bardzo szybko można chwycić, w przeciwieństwie do smoczków innych firm.

Mama Agnieszka

Wybieram Nuka, ponieważ ułatwia macierzyństwo, każdego dnia niesie ogromną pomoc. Nuk - dziękuję. :)

Mama Aneta

Wybieram NUKa bo, produkty NUKa są tworzone z troską o naturę malucha!
N-Naturalnie dla najmłodszych
U-Unikatowo, czyli wyjątkowo tworzone latami opierając się na wiedzy i doświadczeniu
K-Komfortowo, wygodnie dla mam i ich maluchów.

 

Mama Aneta

Wybieram NUKa bo go uwielbiamy
Do tej firmy zaufanie mamy
Są w niej produkty idealne
Bardzo przydatne i fajne
Moje dzieci od początku je kochają
Z nimi uśmiech na twarzach mają ♡

 

Mama Marlena

Wybieram NUKa, bo ta marka budzi moje zaufanie. Już samo opakowanie i design produktów wskazują na dbałość o detale i najwyższą jakość wyrobów. Jest to dla mnie ważne przy poszukiwaniu akcesoriów dla mojego dziecka, które wkrótce ma się narodzić. Piękno i dobre wykonanie to jednak nie wszystko co biorę pod uwagę, przede wszystkim sprawdzam czy produkty są bezpieczne i mają wymagane atesty. Wybieram NUKa bo łączy to wszystko: styl, wygodę i bezpieczeństwo. Poza tym na stronie internetowej NUKa widziałam, że firma ciągle wprowadza nowości, testuje produkty i je ulepsza, wciąż się rozwija. Z tych wszystkich powodów Wybieram NUKa!  Już kompletuję wyprawkę dla mojego synka, w której na pewno znajdą się produkty NUK.

 

Mama Anna

Wybieram NUKa, bo to produkty jedyne w swoim rodzaju😊 Jestem mamą 3-miesiecznej Emilki i niedawno zaczęła się nasza przygoda z butelkami. Przerobiliśmy chyba z 6 różnych butelek i wszystko wskazywało na to, że moja córunia po prostu nie potrafi pić z butelki.... I tu przyszło olśnienie! Przecież nie próbowałyśmy jeszcze butelki NUKa!😁 W niedługim czasie butelka NUK Classic ze smoczkiem FC była już w naszym domku. Pierwsza próba i..... udało się! Emilka w końcu pije bez krztuszenia się i płaczu. Można powiedzieć, że butelka NUK była dla nas wybawieniem i na pewno pozostanie z nami na długo 😊

Mama Anna

Wybieram NUKa, bo jest niezastąpioną pomocą dla rozwoju maluszka i jego pełnego brzuszka :)

Tata Franciszek

Wybieram Nuk-a bo mam do niego pełne zaufanie. Zakochałam się w tej marce i jestem jej wierna od zawsze. Drugiego synka mam i z tą marką za pan brat. Jakość oraz dbałość o szczegóły mówi sama za siebie. Chociaż nic nie zastąpi uśmiechu maluszka widzącego butelkę czy smoczek od Nuk-a. W każdej sytuacji niezastąpiony mojego synusia zawsze uspokoi.

Mama Dorota

Wybieram NUKa, bo towarzyszył nam już na samym początku. Wiedziałam, że to dobry wybór. Alicja polubiła NUKa od pierwszej chwili. Bardzo serdecznie polecam! Dobra jakość, dobra cena każdy rodzic to docenia! :)

Mama Karolina

Wybieram NUKa, bo... jest dobrej jakości.
Wybieram NUKa, bo... sprawia dzieciom dużo radości.
Wybieram NUKa, bo... bardzo fajny jest.
Wybieram NUKa bo... przeszedł mój i dzieci test!

 

Mama Kamila

Wybieram Nuka, bo jest z nami od pierwszych chwil i mamy ogromne zaufanie do firmy Nuk! Produkty są nie tylko piękne, ale również bardzo dobre jakościowo!  Od samego początku zaufaliśmy firmie NUK!

Mama Natalia

Wybieram wasze produkty ponieważ wspieracie i pomagacie mi i mojemu maleństwu w rozwoju i zabawie.

 

Mama Sonia

Wybieram NUKa, bo mogę cieszyć się ich produktami wraz z córką! NUK jest niezastąpiony. Kolory produktów, obrazki które przykuwają wzrok dziecka, kształty oraz materiały wykonania produktów i dopasowanie wszystkiego do wieku dziecka to coś co pozwala nam kontynuować z nimi przygodę od pierwszych dni życia zaczynając od smoczków,  później buteleczek czy również zestawach do karmienia.  Firma NUK nie tylko zaskakuje nas produktami, ale również ciekawymi informacjami oraz poradami które chętnie czytamy. Myślę, że nic nie równa się z tą firmą dla nas jest numerem 1! 

 

Mama Anna

Wybieram Nuka bo..
jest naszą miłością
od pierwszych dni życia.

 

Mama Weronika

Wybieram NUKa, bo moja kilkudniowa córka go wybrała. Jestem dzieckiem wychowanym na NUK. W tych trudnych początkach naszej wspólnej drogi, NUK dał mi nadzieję na lepsze jutro. Pot, łzy, ból zamienił się w najpiękniejszy uśmiech na świecie.

 

Mama Natalia

 

 

 

 

 

Dziękujemy!

Dziękujemy, że jesteście z nami i macie do nas tak duże zaufanie!

Każdego dnia otrzymujemy od Was wspaniałe zdjęcia Maluszków
z produktami NUK oraz pozytywne opinie na tamat naszych produktów!

To przyjemność móc towarzyszyć Wam w najpiękniejszych chwilach :)