„Butelka First Choice Plus 150 ml, ze smoczkiem silikonowym to nasz pierwszy kontakt z marką NUK Polska i już wiem, że marka jest godna polecenia. Nasza butelka jest super - bardzo szybko i łatwo można ją umyć, a co najważniejsze silikonowy smoczek idealnie pasuje Synkowi - a to najważniejsze. A Mama jest zachwycona grafitowymi gwiazdkami."

Anna Hajbowicz

„Razem z synkiem przetestowaliśmy butelki 2 innych firm ale tylko akceptuje butelkę NUK First Choice plus. Bardzo wygodnie karmi się nią maluszka, szeroki smoczek przypomina dziecku pierś matki  :) Nie zamierzamy rezygnować z tej butelki  :) Teraz poszukujemy fajnego wzoru z tej samej serii butelek  :) Razem z Maciusiem gorąco polecamy."

 

Dżesika Nowak

 

„My najchętniej korzystamy ze szklanych butelek NUK. Bardzo łatwo się czyszczą, mikrouszkodzenia nie są nam straszne (wiadomo, że plastikowe butelki się rysują podczas mycia i tam właśnie może pojawić się pleśń, sterylizacja parą nie wystarczy) - ze szklanymi nie ma tego problemu. Do tego maja ciekawe wzory i są wygodne - małe rączki nie mają z nimi problemów."

Aga Panas-Puto

„Z czystym sumieniem polecam produkty marki NUK. Są bardzo dobrej jakości. Mają specjalny anatomiczny smoczek, który nie powoduje wad zgryzu i nie zaburza odruchu ssania. Wszystkie butelki jak i smoczki mają piękne wzory i bardzo żywe kolory. Postacie z bajek, które są na nich zamieszone są bardzo lubiane przez dzieci. Próbowałam wielu marek, jednak mój synek nie chciał z żadnej butelki pić. Miałam problem, ponieważ mój Mateuszek mocno ulewał i się dławił. Po zakupie buteleczki z NUKa problem ustał a dziecko do dnia dzisiejszego kręci nosem na inne marki. Smoczki też bardzo przypadły do gustu. Także polecamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy marce NUK."

Anka Anka

Mamy Polecają produkty marki NUK.

Dlaczego? ...bo mają do nich zaufanie, są wysokiej jakości, Maluszki od razu je zaakceptowały.

To jedne z najczęściej podawanych powodów użytkowania smoczków, butelek, ale również innych akcesoriów NUKa.

 

W styczniu zapytaliśmy o opinie na temat naszych produktów. Licznie komentowaliście, dzieliliście się swoimi wrażeniami, doświadczeniami. Otrzymaliśmy od Was mnóstwo opinii, a każda z nich to dla nas motywacja do dalszej pracy, udoskonalania naszych produktów. Dziękujemy, że jesteście z nami!

UWAGA: Akcja „Polecam NUKa" jest skierowana do Rodziców, którzy już korzystali z produktów marki NUK i chcą podzielić się swoją opinią na ich temat. Jeżeli jeszcze nie znasz naszych produktów zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach, w których udział może wziąć każdy Rodzic.

„U nas smoczek jest domowym przyjacielem  :) używamy go co prawda jedynie w tzw. sytuacjach krytycznych, ale ma szersze zastosowanie... oprócz kolorowych i ciekawych wzorów (naszym ulubionym jest miś polarny), działania uspokajającego (niezniszczalny niczym gryzak, mimo dużej ilości ząbków smoczek nie niszczy się), pełni rolę zabawki sensorycznej (tu sobie można go powyginać i do niego pogadać, tam można poprzekładać uchwyt, czy uzupełnić wieżę z klocków  :) dodatkowym plusem są łatwość czyszczenia smoczka i jego przystępna cena!"

Aga Panas-Puto

„Uwielbiamy NUKowe smoczki ;-* Oprócz tego, że są doskonałe pod każdym względem, to cenimy je za nietuzinkowy design  :-) Aż chce się kupować Wasze produkty  :-) Zawsze są to dobrze wydane pieniądze."

 

Pierwszy smoczek, który córce przypadł do gustu. Dostała go już w szpitalu w pamiątkowym pudełku  :-) Smoczki innych firm Wam nie dorównują. NUK górą."

Ilona Paciepnik-Sikora

„Kubuś uwielbia ten smoczek"

Aleksandra Sawicka

„Poznałam markę Nuk 8 lat temu przy pierwszym synku i pozostanę jej wierna  :) .Aktualnie po raz 3 zostałam mamą uroczych bliźniaków. Korzystam z butelek,smoczków uspokajających i niekapków. Dlaczego wybrałam Nuk? Tak naprawdę to mój syn wybrał Nuk. Żadne inne smaoczki nie były akceptowane.Kolejni synowie ( tak,tak, mam ich 4) od razu pokochali wasze produkty i ja też. Nie zamienię na nic innego."

Joanna Żubrowicz

„Jeszcze będąc w ciąży zaopatrzyłam się w kilka smoczków znanych firm takich jak np Avent i wygralam Waszego Nuka. Córka od urodzenia nie chciała żadnego innego smoczka :) "

Kamila EM

„Jest delikatny... aksamitny... idealnie pasujący do małej buźki naszej córeczki. Kształtem przypomina sutek piersi i na pewno dlatego tak polubiła go Nasza księżniczka!!"

 

Szczemirska Katarzyna

„#polecamNUKa bo dobro i komfort dziecka jest najważniejsze!!!  W swojej kolekcji posiadamy NUK Junior Cup z silikonowym ustnikiem sportowym. Mimo, że mój synek ma 15 miesięcy to świetnie sobie radzi z tym produktem  :) Nie omieszkam wspomnieć, że dzięki niemu właśnie nauczył się samodzielnie pić, a to wielki SUKCES dla takiego dzieciątka. Szczelny ustnik jest strzałem w dziesiątkę dla tak żywego i aktywnego chłopczyka. Jesteśmy na TAK!"

Justyna Kuśnierz

„Również polecam produkty marki NUK, są z nami już prawie dwa lata i nie wyobrażam sobie korzystania z innych produktów. Dzieci szybko przyswoiły Smoczki i butelki, korzystamy z sterylizatora oraz szczoteczek do zębów."

Kamila Szymkowiak

„Butelki i smoczki NUK okazały się trafem w dziesiątkę. Używamy już prawie 16 miesięcy i nasza kolekcja wciąż się powiększa."

 

Zuzanna Ledwoń

„Smoczka NUK od dawna mamy
Od początku używamy
Uspokaja zawsze synka
Malutkiego Benjaminka
Jest bezpiecznie wykonany
Bo silikonowy cały
A to tego kolorowy
Taki śliczny i pudrowy
Synek się z nim nie rozstaje
Bo spokojny sen mu daje
Śpi bez płaczu oraz lęku
Słucha kołysanki dźwięku
Ja się cieszę - jak to mama
Że nie jestem sobie sama
Bo mam NUKa pomocnika
Smoczek daję - płacz już znika "

 

Sylwia Cichoń

 

 

 

 

 

 

Zobacz wszystkie opinie

na temat produktów marki NUK

> Przejdź do opinii na Facebooku