Płyn do mycia butelek od NUKa? Oczywiście! Ponieważ znając potrzeby rodziców, stworzyliśmy płyn do mycia butelek, który czyści skutecznie i jest zupełnie bezpieczny dla dzieci. Po umyciu wszystko jest czyste, a płyn nie pozostawia osadów. Płyn nie zawiera substancji barwiących, ani zapachowych, jest natomiast bardzo skuteczny. Posiada pH neutralne dla skóry, jest hipoalergiczny. Oparty jest na bazie naturalnych składników. Zawiera enzymy, które są szczególnie skuteczne w usuwaniu zabrudzeń powstałych z mleka i soku, a dzięki nowej formule, również kaszek i papek.

 

Przekazaliśmy aż 40 nowych płynów do mycia butelek i smoczków NUK do testowania! 

Tajemnicą specjalnego składu płynu są enzymy. Rozbijają one proteiny, które zawarte są w mleku czy papce. Płyn łatwo wypłukać bez pozostawiania osadów na butelkach, smoczkach, talerzach oraz kubkach. Bardzo prosto i naturalnie. Jest bardzo wygodny w użyciu, gdyż ma płynną konsystencję, łatwo się rozpuszcza i łatwo go spłukać. Delikatne czyszczenie – łagodne, składniki oparte na odnawialnych materiałach

>> Zgłoś się do testowania

Mamy dla Was ogromną niespodziankę! Przygotowaliśmy aż 200 nowych smoczków NUK Signature, które przekażemy Wam do testowania! Zasady są bardzo proste! Wystarczy zgłosić się wypełniając formularz dostępny na tej stronie w odpowiednim terminie tj. do 7 lipca 2021 roku.

 NOWY Płyn do mycia

butelek i smoczków NUK

500 ml

Kup teraz

KONCENTRAT

NOWY Płyn do mycia

butelek i smoczków NUK

500 ml, opakowanie uzupełniające

Kup teraz

> Wypełnij formularz <