> Kup 2 butelki w cenie jednej!

Dwie butelki NUK New Classic w cenie jednej!

Przygotowaliśmy, aż trzy różnorodne zestawy kolorystyczne.

Wybierz coś dla siebie i skorzystaj z niepowtarzalnej oferty.

> Wyślij swoją historię

Zestawy promocyjne dostępne są również w wybranych sklepach dziecięcych.

W skład zestawu wchodzą:

2 butelki NUK New Classic

   250 ml, smoczek silikonowy
   First Choice Plus, rozmiar 2 (6-18 m.),
   M (do mleka modyfikowanego)

● 2 smoczki NUK Freestyle

   rozmiar 2 (6-18 m.)

> Wyślij swoją historię

Nagrody zostaną przyznane pięciu osobom. Wyniki zostaną opublikowane na tej stronie, fan page oraz drogą mailową (wyłącznie do zwycięzców). Publikacja historii na forum nie oznacza przyznania nagrody. Jest to kwestia niezależna.

> Szczegóły dostępne w regulaminie akcji.

> Przeczytaj regulamin akcji

Nagrodzimy wybrane historie

10 nadesłanych historii zostanie dodatkowo wyróżnionych w postaci nagrody rzeczowej: zestawu produktów marki NUK.

Dwie butelki w cenie jednej!

Masz wyjątkową okazję kupić zestaw dwóch butelek NUK New Classic w Super Cenie.

Miejsce na Twoją historię :)

Tylko spokój

może nas uratować

Ja matka.

> przeczytaj

> przeczytaj

> przeczytaj

> przeczytaj

> przeczytaj

> przeczytaj

> przeczytaj

> przeczytaj

> przeczytaj

 

 

Opisz co chcesz i jak chcesz. Serce podyktuje Ci zawartość Twojej opowieści. Najważniejsza w tym wszystkim jest Twoja własna historia. Nie musisz upiększać by wypaść przed kimś dobrze. Chodzi o prawdę. O prawdę bycia Mamą. O blask i cień, o radość i smutek, o śmiech i łzy. Chodzi o Ciebie. Podziel się swoją historią z innymi mamami.

Możesz podpisać się jak chcesz. Możesz ujawnić swoje imię i nazwisko, podać pseudonim lub pozostać zupełnie anonimowa.


Możesz dodać do swojej historii swoje zdjęcie / zdjęcie dziecka, ale nie jest to warunkiem koniecznym.

Jak, gdzie i do kiedy przesłać swoją historię?

● Na Twoją historię czekamy do 30 listopada

● Historię wyślij na mail: nuk@dzikieptaki.pl

● Temat maila: mamyniezreklamy

● Tekst prześlij w załączniku lub w treści maila

● W treści maila podaj dowolnie wybraną przez Ciebie formę podpisuj Twojej pracy ( np. imię i nazwisko, imię, pseudonim)

 

Przeczytaj

o akcji

Wyślij swoją

historię

Przeczytaj

historie

innych Mam

Zobacz

niespodzianki

O akcji

Dlaczego matki mają potrzebę bycia idealnymi? Dlaczego mają poczucie, że czegoś robią za mało, czegoś za dużo, że coś powinny lepiej? Ciągle gonią, żeby dogonić matkę, zakodowaną w naszej podświadomości. Taką, która z radości wstaje w nocy do dziecka, uwielbia przewijać pieluchy, gotuje smaczne, zdrowe i oczywiście różnorodne obiadki, nie pozwala dziecku oglądać telewizji i jeść słodyczy, a na gości zawsze czeka umalowana, ze świeżo upieczonym ciastem i pachnącym bobaskiem.
Też tak masz? Nie? No właśnie! Nie tak wygląda macierzyństwo.
Nie godzimy się na taki obraz, który powoduje, że gonimy za byciem matką idealną i nieszczęśliwą lub nieidealną z wyrzutami sumienia. Zostając matkami, nadal jesteśmy ludźmi. Owszem nabieramy super mocy, ale to już inna kwestia :) Mamy prawo czuć zmęczenie, bezsilność, irytację, złość, rozczarowanie, tak samo jak mamy prawo czuć się szczęśliwe i spełnione. Mamy prawo popełniać błędy, z czymś sobie nie radzić, mamy prawo do... wszystkiego, tak jak przedtem. Powiedzmy o tym. Pokażmy wspólnie, jak tak naprawdę wygląda bycie matką zarówno w blasku, jak i cieniu.

Gdzie będą dostępne historie?

Wybrane historie lub ich fragmenty będą pojawiały się na tej stronie oraz na fanpage NUK Polska podczas oficjalnego trwania akcji. Po zakończeniu akcji zostanie otworzony nowy dział na naszej stronie, gdzie na stałe zostaną umieszczone wybrane historie.

Po co podzielić się z innymi swoją historią?

Macie czasem wrażenie, że jeżeli spotykasz obcą osobę, to nagle wydaje ci się bliska, gdy okazuje się, że ma Dziecko i łączą Was te same radości i troski? Tutaj jest takie miejsce. Łączą nas te same, choć zupełnie inne historie. Więc, kto ma się podzielić swoją historią, jak nie Ty?

Ruszyła nowa akcja NUKa. Tym razem jest dla nas szczególnie ważna, bo jest to „Cała prawda o macierzyństwie”. Chcemy pokazać macierzyństwo, nie z pierwszej strony gazety, gdzie 2 dni po porodzie stoi wypoczęta, jędrna, gładka i umalowana matka. Możemy jednak pokazać to tylko dzięki Wam i Waszym historiom... Podziel się z innymi swoją historią. Podziel się swoim doświadczeniem i macierzyństwem. Razem pokażemy mamy nie z reklamy, normalne, prawdziwe, jak wyglądają, co robią, jak sobie radzą z codziennością, z wychowaniem dziecka, z godzeniem wszystkiego :) Dołączysz do nas?