Gdy dziecko uczy się nowych rzeczy, jako rodzice staramy się zrobić wszystko by mu pomóc osiągnąć kolejne umiejętności. Każdy mały wielki sukces cieszy tak samo zarówno maluszka, jak i opiekunów. Samodzielne podnoszenie główki, obracanie się, siadanie, chwytanie zabawek, pierwsze kroczki, nauka samodzielnego jedzenia i picia z kubeczka. W wielu z tych wyjątkowych momentów marka NUK towarzyszy Wam ułatwiając osiąganie wspólnie sukcesów. Cieszymy się, że wybieracie nas w tak ważnych momentach w życiu :) To naprawdę magiczny czas!

 

Już od wielu lat marka NUK zapewnia rodzicom szeroki wybór kubeczków do picia dla dzieci dostosowanych do rozwoju jamy ustnej, zdolności motorycznych, nie zapominając oczywiście o przepięknych wzorach. W 2020 roku Wasze serca zdecydowanie podbiły kubeczki z Magic Cup i Mini Magic Cup. Dlatego na koniec roku chcemy się podzielić z wami właśnie tym bestsellerem! Kto jest chętny, by u niego w domu pojawiło się trochę NUKowej magii? :)

 

Poznaj najnowszą kolekcją kubków Evolution Cup dla najmłodszych. Samodzielna nauka picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. To prawdziwe wyzwanie jeżeli chodzi o cierpliwość oraz umiejętności.

 

Kubki NUK Evolution ułatwiają stopniową naukę picia – trzy różne ustniki dostosowane są do umiejętności dziecka na różnych etapach rozwoju. Aby nauka samodzielnego picia sprawiała dzieciom jeszcze więcej radości!

Wielu rodziców zapewne czasami chciałoby użyć magicznego zaklęcia, żeby nauczyć dziecko samodzielnego picia z kubeczka. Kubek NUK Mini Magic Cup jest przeznaczony dla dzieci od 6 miesięcy i jest nieocenioną pomocą na tym ważnym etapie rozwoju. Nowy rodzaj ustnika "niekapka" umożliwia picie z każdej strony kubka – podobnie jak ze szklanki – ale bez rozlewania, ponieważ silikonowa uszczelka zapobiega wylewaniu się płynu. Kubek posiada sprytny silikonowy ustnik, który sprawia, że jest 100% szczelny. Dziecko uczące się pić musi tylko ssać z brzegu kubka. Miękkie, ergonomiczne uchwyty ułatwiają dzieciom chwytanie, a wygodna pokrywka chroni kubek przed zabrudzeniem podczas transportu.

Wypełnij naszą ankietę na temat macierzyństwa, w tym na pytanie konkursowe i wygraj jeden z 20 kubeczków marki NUK! Czeka na Was aż 10 x Magic Mini Cup oraz 10 x Flexi Cup. Kto chętny, by otrzymać od nas piękny kubeczek?

 

Akcja trwa do 29 listopada

System butelek i kubków First Choice to seria kompatybilnych produktów, które rosną razem z dzieckiem i towarzyszą mu od urodzenia aż do wieku przedszkolnego. Począwszy od butelek do karmienia First Choice+, poprzez butelki z uchwytami do nauki picia aż po różnego rodzaju kubki dla starszych dzieci - wszystkie elementy produktów w serii można stosować wymiennie, co ułatwia dostosowanie butelki lub kubka do rosnących umiejętności dziecka. Jest to także bardzo praktyczne dla rodziców oraz ułatwia dzieciom naukę picia, dzięki temu, że cały czas posługują się znajomym sobie kształtem butelki.

 

Nauka picia staje się

dziecinnie prosta

- z odrobiną magii!

#magicznedziecinstwo

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe prezenty od marki NUK, które z pewnością sprawią Wam wielką radość! Obejrzyj dokładnie zestawy i sprawdź, jaki mają numer. Podczas wypełniania ankiety wskażesz, które nagrody chciałabyś otrzymać najbardziej. Szczegóły dotyczące poszczególnych ze

>> Zgłoś się do testowania

Chcesz kupić produkty marki NUK online? Sprawdź nasz oficjalny sklep internetowy.

U nas zawsze kupisz wszystkie nowości oraz pozostały asortyment w świetnych cenach!

> Przejdź do sklepu

> Kup online kubki NUK Evolution

Kubeczki NUK Evolution

Kubeczki NUK First Choice

> Kup online kubki NUK First Choice