Choć każda z nas jest inna, to łączy nas coś wyjątkowego - jesteśmy mamami. Mówi się, że nawet obce sobie mamy zawsze znajdą temat do rozmowy. Coś w tym jest. Przecież każda z nas ma za sobą ciążę, poród, karmienia, przewijania, nieprzespane noce, ząbkowanie. To wyjątkowe chwile, pełne śmiechu, łez, pełne emocji. Chwile, które od pierwszych dni życia maluszka sprawiają, że stajemy się kimś innym. Stajemy się Mamami, które są silne, potrafią więcej, szybciej, jakbyśmy dostawały, jakiś super mocy. I choć każda z nas wie, że macierzyństwo to pomimo wszystko ciężki kawałek chleba, to chyba każda z nas zgodnie powie o każdej porze dnia i nocy: kocham być mamą.

Pobierz i wydrukuj tablice z akcji #KochamByćMamą

 

Zdjęcie możesz zrobić z kartką na której samodzielnie napiszesz, namalujesz (forma dowolna, nie musi to być na kratce) hashtag akcji #kochambyćmamą ale możesz skorzystać również z naszych gotowych tablic, pobrać je, wydrukować i wykorzystać do zrobienia zdjęcia. Sprawdź poniżej co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Jak wziąć udział w akcji?

 

Zrób zdjęcie z napisem #KochamByćMamą i napisz dlaczego kochasz być mamą. Całość wyślij na mail: nuk@dzikieptaki.pl

Tytuł maila: Kocham Być Mamą + imię i nazwisko

LUB wstaw zdjęcie wraz z opisem
na swoim profilu na instagramie dodając hasztagi #KochamByćMamą i #NUKPolska LUB pod postem konkursowym na facebooku -
TUTAJ

 

Akcja trwa do: 6 czerwca 2019 r.

Dołącz do akcji #kochambyćmamą

Weź udział w naszej akcji i wygraj jeden z 30 dwupaków smoczków NUK.

 

W tym roku marka NUK przygotowała dla rodziców wiele nowości, w tym przepiękne, nowe motywy smoczków uspokajających. Biorąc udział w akcji możecie wygrać smoczki w nowej odsłonie, które właśnie pojawiają się na rynku polskim. Wśród nagród smoczki Genius w delikatnej, stonowanej odsłonie, smoczki Freestyle w wakacyjnym, słonecznym stylu oraz niepowtarzalna kolekcja Night and Day, której kosmiczne motywy oraz świecąca w nocy tarczka zachwycają zarówno dzieci, jak i rodziców. 

Ale to nie koniec niespodzianek...

Podziel się z nami wrażeniami na temat bycia mamą i wygraj wspaniałe nagrody.

 

Przygotowaliśmy wyjątkową ankietę, w której każda z Was, może wypowiedzieć się na temat tego, jak to jest być mamą. Co jest najpiękniejsze, a co najtrudniejsze. W podziękowaniu za wasz głos w dyskusji przygotowaliśmy nagrody :) Liczymy na Was. Do działa!

Poznaj nowe motywy na smoczkach na 2019

> Pobierz

> Pobierz

> Pobierz

> Pobierz

> Wypełnij ankietę

Regulamin akcji #KochamByćMamą >>

 

 

 

 

 

Regulamin akcji #KochamByćMamą >>