Partnerzy akcji Czekając na Cud

ANATOMICZNY KSZTAŁT SMOCZKA Wszystkie smoczki uspokajające NUK posiadają oryginalny kształt NUK, który wspiera zdrowy rozwój szczęki. Został on opracowany przez ortodontów, tak aby przypominać kształt brodawki sutkowej matki w czasie karmienia.

NUK AIR SYSTEM
Wszystkie smoczki uspokajające NUK posiadają system odpowietrzania NUK Air System. Powietrze wydostaje się ze smoczka, co sprawia, że pozostaje on miękki i zachowuje swój kształt. Pomaga to zapobiegać deformacji szczęki.

DOSTĘPNE ROZMIARY

System ten zapewnia odpowiedni rozmiar smoczka dla dziecka w każdym wieku:

 

rozmiar 0 - dla szczególnie małych noworodków od 0 do 2 miesięcy (występuje tylko w serii Genius),

rozmiar 1 - dla dzieci od 0 do 6 miesięcy, rozmiar 2 - dla dzieci od 6 do 18 miesięcy,

rozmiar 3 - dla dzieci od 18 do 36 miesięcy.

 

Rozmiar smoczka uspokajającego powinien być zawsze dostosowany do indywidualnego rozwoju dziecka.

Modele smoczków NUK

Dlaczego smoczki NUK są wyjątkowe?

czekajacnacud_011D

 

czekajacnacud_011C

 

„Mają fajny, anatomiczny kształt i bardzo się spodobały mojemu dziecku, super spełniały swoje zadanie :)!”

„Mają klasyczny kształt, ciekawe wzory, naprawdę uspokajają, nie kosztują milionów a co najważniejsze, nie powodują wad zgryzu. Sprawdziłam na pierwszym dziecku i przy drugim również się na nie zdecydowalam :)”

„Pozwalają maluszkom przespać spokojnie noc nawet podczas ząbkowania !”

„Kocham smoczki NUK! Lepszych nie używaliśmy. Zarówno kiedy mój syn był mały prawie 10 lat temu jak i teraz córka. Najlepszy kształt
i najpiękniejsze wzory.”

Nasze NUK-owe Maleństwa

Towarzyszy Maluszkom i ich rodzicom od pierwszych chwil

O 45% bardziej miękki - Jego szczególnie miękka górna powierzchnia delikatnie dostosowuje się do podniebienia dziecka. Bardziej gładki - dolna powierzchnia smoczka jest jeszcze gładsza i ma wyprofilowany kształt, co zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka.
 

O 9% węższy i o 35% cieńszy - Jeszcze węższa i cieńsza szyjka smoczka pomaga zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby. A poza tym, jak w każdym smoczku uspokajającym NUK, powietrze może wydostawać się na zewnątrz smoczka przez odpowietrzacz, dzięki czemu smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się. Wszystko to razem sprawia, że smoczek uspokajający NUK Genius jest jeszcze delikatniejszy dla zębów. Innowacyjny smoczek NUK Genius został opracowany we współpracy z lekarzem stomatologiem Dr. med. dent. von Treuenfelsem i opierając się na najnowszych odkryciach w medycynie i technologii.

 

Smoczki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie z tłuszczem zawartym w pokarmie. Silikon można wygotowywać, jest wolny od szkodliwych substancji, neutralny w zapachu i smaku, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.

To nie koniec atrakcji...

Dlaczego smoczek NUK Genius
jest idealny dla Twojego maleństwa?

Smoczek NUK Genius jest... 

Mamy coś szczególnego dla Mam, które zostaną wytypowane do otrzymania smoczka NUK. Wraz z ponad dwudziestoma markami stworzyliśmy ogromną wyprawkę dla jednej z Was oraz dwie dodatkowe, nieco mniejsze. Nagrodzimy więc aż 3 mamy, wybierając z je spośród osób, które wypełniły formularz zgłoszeniowy. Zobaczcie, jakie przygotowaliśmy dla Was produkty! 

Każda Mama chce mieć pewność, że wybiera dla dziecka to co najlepsze. NUK od lat specjalizuje się w smoczkach i posiada w ofercie również specjalistyczne produkty dla niemowląt wymagających intensywnej opieki, takich jak dzieci przedwcześnie urodzone, czy mające problemy z przyjmowaniem pokarmu. W skład serii wchodzą m.in. smoczki  dzieci z rozszczepem wagi lub podniebienia, terapeutyczny smoczek treningowy, czy też smoczek do podawania kontrastu. Produkty te są opracowywane we współpracy z ekspertami w dziedzinie medycyny, zawsze na podstawie najświeższej naukowej wiedzy. Nasze smoczki są wyjątkowe, co potwierdzają dzieci i mamy, którzy korzystają z naszych produktów na co dzień. Uspokajamy bezpiecznie podczas zasypiania, ząbkowania i w wielu innych sytuacjach, a smoczek staje się małym przyjacielem dziecka. 

>> zobacz wszystkie nagrody

My First NUK

  • jeszcze delikatniejszy dla zębów dzięki ulepszonemu anatomicznemu kształtowi – mniejszy nacisk na szczękę i zęby
  • wyjątkowo miękka od góry i spłaszczona gumka
  • wyjątkowo cienka i wąska szyjka
  • optymalnie dostosowuje się do podniebienia i zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka
  • nie zawiera BPA
  • dostępny w rozmiarze 0-6 miesięcy

>> wypełnij formularz

Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Rozdamy łącznie 3000 smoczków, po 1000 w każdym z miesięcy. Możecie się zgłaszać w trzech etapach:

 

  • 1 października - 30 października
  • 1 listopada - 30 listopada
  • 1 grudnia - 30 grudnia

 

Do 20 listopada wytypujemy laureatkę październikowej edycji, do 20 grudnia wytypujemy laureatkę listopadowej edycji, a do 20 stycznia wybierzemy zwyciężczynię grudniowej edycji, która otrzyma nagrodę główną. Zwycięzcy otrzymają informację o zakwalifikowaniu do akcji. Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie w regulaminie akcji.

Jak wygrać smoczek My First NUK?

Chcemy, aby NUK towarzyszył Ci od samego początku. Właśnie dlatego zapraszamy Cię do udziału w akcji #CzekającNaCud. Przez trzy miesiące chcemy rozdać aż… 3000 smoczków dla najmniejszych – My First NUK! Komu? Wam, przyszłym mamom z całej Polski :). Chcemy wspierać Twoje Maleństwo, zanim jeszcze pojawi się na świecie i towarzyszyć mu od jego narodzin. 

Dziewięć miesięcy. Bomba uczuć, jakie targają w tym czasie przyszłą mamą jest trudna do opisania, to trzeba po prostu przeżyć. Dziewięć miesięcy radości, niepewności, troski i oczekiwania. Czas szukania pierwszych, malutkich ubranek. Czas  wzruszania się bez większego powodu. Czas dbania o siebie ze zdwojoną siłą. Czas dziwnych zachcianek ;).
Czas przygotowywania pokoju dla nowego członka rodziny. Czas wybierania imienia i d e a l n e g o. Czas czekania. Czekania na cud.

>> dołącz do akcji Czekając na Cud

Rozdajemy 3000 smoczków i wyprawkę dla Twojego Maluszka!