Wzornictwo nowych butelek NUK Nature Sense

Twoje potrzeby się zmieniają - NUK Nature Sense zmienia się także.

Smoczki do butelek NUK Nature Sense występują z różną liczbą małych otworów przepływowych - do mleka mamy lub innych gęściejszych płynów. A więc gdy Twoje dziecko rośnie, zmień także rozmiar smoczka - dostępne są rozmiary dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy oraz 6-18 miesięcy.

Do płynów:

mleka mamy, herbatki, wody

Do mleka modyfikowanego

Do papek

Polecane przez pediatrów i położne:

potwierdza, że wypływ pokarmu jest zbliżony do wypływu mleka z piersi.**

potwierdza miękkość nowego smoczka oraz odczucie zbliżone do ssania piersi mamy.**

** Niezależne badanie rynku w Niemczech, 2016 r

Naśladujemy matki - i Matkę Naturę.

Ten kto chce zrozumieć życie, musi umieć zadawać odpowiednie pytania. Wiecie ile kanalików mlecznych znajduje się w piersi mamy? Przyjrzeliśmy się tej kwestii dzięki najnowszym badaniom. Butelki NUK Nature Sense zostały opracowane na podstawie następujących naukowych odkryć:

matki karmiące piersią mają średnio 7,6 kanalików mlecznych
zaobserwowano do 16 aktywnych kanalików mlecznych
liczba aktywnych kanalików mlecznych wzrasta z każdym kolejnym dzieckiem.

 

Z myślą o tym, żeby jeszcze bardziej przybliżyć się do natury, opracowaliśmy nowe butelki NUK Nature Sense z kilkoma małymi otworami przepływowymi, które są wzorowane na kanalikach mlecznych w piersi mamy. Sprawiają one, że dzieci mają naturalne odczucie podczas ssania oraz przede wszystkim zapewniają naturalny wypływ pokarmu.

* Jütte et al. BMC Pregnancy and Childbirth 2014, 14:124

które są wzorowane na kanalikach mlecznych w piersi, zapewnia swobodny i naturalny wypływ pokarmu.

Kilka małych otworów

jest szczególnie elastyczna i dostosowuje się do jamy ustnej dziecka podobnie jak brodawka sutkowa mamy.

Wyjątkowo miękka końcówka smoczka

sprawia, że dziecko czuje się tak, jakby ssało pierś mamy.

Szerokie, elastyczne oparcie dla warg

umożliwia swobodny wypływ pokarmu i pomaga zmniejszyć ilość powietrza połykanego przez dziecko, które może powodować dyskomfort.

Innowacyjny Antykolkowy Odpowietrzacz

Nowe butelki NUK Nature Sense.

Tak blisko natury jak nigdy dotąd.

Ale mówiąc poważnie, bez względu na to co twierdzą niektórzy, nikt nie jest w stanie w pełni odwzorować Matki Natury. My też nie. Ale możemy brać ją za wzór. I w ten sposób opracowaliśmy nowe butelki NUK Nature Sense, które sprawiają, że dzieci mają jeszcze bardziej naturalne odczucie podczas ssania. Odczucie, które jest jeszcze bardziej zbliżone do karmienia piersią.

Rodzice przetestowali

nową butelkę

NUK Nature Sense.

100 Rodziców wraz z Dziećmi w wieku od 0 do 18 miesięcy testowało w lipcu i sierpniu 2017 butelki NUK Nature Sense.

Po dokładnym przetestowaniu butelki, na co było przeznaczone prawie miesiąc czasu, Rodzice wypełniali ankietę w której wyrazili swoją opinię na temat butelki NUK Nature Sense, którą od nas otrzymali.

Dodatkowo do przetestowania butelkę otrzymało aż 50 blogerek.

Naszą nowość

przetestowało,

aż 150 Rodzin.

W drugim kwartale tego roku na polski rynek wprowadziliśmy totalną nowość. Innowacyjną butelkę NUK Nature Sense. Jest to najlepsza jak dotąd butelka marki NUK, dlatego od razu postanowiliśmy oddać ją w ręce tych, których głos liczy się najbardziej. Przekazaliśmy 100 butelek Rodzicom i Maluszkom, aby mogli sprawdzić dlaczego nowość marki NUK jest wyjątkowa. Zobacz wyniki testowania butelki NUK Nature Sense.

Dowiedz się więcej o butelkach NUK Nature Sense.

Maluszki testujące butelki NUK Nature Sense.

Pola jest zachwycona. Mama też. Teraz mogę spokojnie odciągnąć sobie mleko i zostawić małą z tatą i wyjść na zakupy czy na spotkanie z przyjaciółką. Z czystym sumieniem mogę ją polecić innym mamom.

 

Mama Agnieszka

Polecam butelkę NUK Nature Sense, bo jak żadna inna odwołuje się do naturalnego kształtu kobiecej piersi, przez co pozwala naszym maluchom poczuć się jak przy piersi mamy.

Mama Agata

Polecam butelkę NUK Nature Sense, bo ma smoczek kształtem przypominający pierś i mój synek bez problemu i bardzo chętnie pije z tej butelki. Butelka jest lekka przez co maluszek bez problemu ją utrzyma.

 

Mama Aneta

Polecam butelki NUK Nature Sense, bo to najlepsze butelki na świecie. Moja córka pije tylko z nich, dzięki anatomicznemu kształtowi smoczka, przypomina jej się, jak piła z piersi, bo kształt smoczka przypomina moje brodawki. Żadna butelka z innych firm, nie ma tak miękkiego, naturalnego smoczka. Oprócz wygody użytkowania, butelki te są bardzo ładne, nowoczesne i łatwe w użyciu. W połączeniu ze smoczkiem My First NUK, moja córka jest bardzo zadowolona.

 

Mama Agnieszka

Polecam butelki NUK Natur Sense, bo są najlepsze dla Twojego dziecka, dla jego zdrowia, a mniej bólów brzuszka to więcej uśmiechów. Szczęśliwe dziecko to szczęśliwa mama. Butelka jest specjalnie zaprojektowana dla takich mam jak ja, które karmią piersią i dokarmiają mlekiem modyfikowanym. Moje dziecko chętnie pije mleczko z butelki, a przy tym wcale nie odtrąciło piersi, co dla mnie jest bardzo ważne. Zarówno jest idealna do podawania w niej mleczka jak i herbatki. Poza tym tak się do niej przywiąże, że nie będzie chciało oddać, tak jak mój synek.

 

Mama Angelina

Polecam butelki Nuk Nature Sense, bo miałam przyjemność z Synkiem testować buteleczkę i oboje jesteśmy zachwyceni. Jest idealna pod każdym względem nawet dla wymagających maluszków posłuży do jedzonka, picia jak i zabawy. Nawet jeśli wyląduje na ziemi nie ma co się martwić, bo jest odporna na wszelakie upadki. Od kiedy buteleczka jest z nami nie rozstajemy się z nią stała się Natanka opoką, gdy ma gorszy dzień, to Ona sprawia, że na jego słodkiej buzi pojawia się uśmiech, a każdy rodzic chce dla dziecka wszystkiego co najlepsze, dlatego polecam, a wręcz namawiam, aby każdy maluch miał swą buteleczkę Nuk Nature Sense.

Mama Daria

Polecam butelki NUK Nature Sense, bo to najlepsze butelki. Ja, jako mama 5 miesięcznej kruszynki, bardzo dziękuje za stworzenie tak innowacyjnej i perfekcyjnej butelki. Dziecko chętnie z niej pije mleczko jak i wodę czy herbatki. Nigdzie bez tej buteleczki się nie ruszamy. Dla nas jest idealna i nie kupimy żadnej innej. Butelki NUK to produkt Must Have.

Mama Izabela

Polecam butelki NUK Nature Sense, bo są świetne. Synkowi od razu butelka podpasowała mimo, że to nasza pierwsza jaką mamy. Szybko nauczył się z niej pić, ponieważ ma smoczek idealne przypominający kształt sutka i brodawki co sprawia, że pije z niej tak jak i z piersi.

Mama Michalnia

Polecam butelki NUK Nature Sense, bo jak dla mnie są najlepsze dla dzieci jak i dla mam.  Dziecko karmi się, jakby z piersi mamusi, co nie zaburza karmienia piersią, co jest strzałem w 10.

 

Mama Patrycja

Sprawdź recenzje Mam blogerek na temat
butelki NUK Nature Sense.

xavilove.com

W nasze ręce trafiła butelka NUK Nature Sense. Czym się wyróżnia pośród innych? Po pierwsze smoczek posiada kilka małych otworów które imitują kanaliki mleczne w piersi. Po drugie końcówka jest wyjątkowo miękka dzięki czemu dostosowuje się do jamy ustnej dziecka. Smoczek jest dosyć szeroki dlatego zapewnia oparcie dla warg, podobnie jak pierś mamy. W smoczku znajduje się też innowacyjny odpowietrzacz zapobiegający łykaniu powietrza przez dziecko. Wszystko to sprawia, że butelka NUK Nature Sense na tle konkurencji wypada dosyć ciekawie i innowacyjnie. Jak spisuje się w praktyce? Przeczytajcie całą recenzję!

blondii-blog.pl

Moja Pola to wspaniała dziewczynka, bardzo radosna i energiczna, ale kiedy przychodzi wieczór zamienia się w małą marudę, aby mogła zostać sama z tatą niezbędna jest butelka z mlekiem, bez tego nie ma spania . Zaproszono nas do przetestowania nowej butelki NUK Nature Sense z innowacyjnym smoczkiem, który zawiera nie jeden, a wiele małych otworków, wzorowanych na kanalikach mlecznych. Dzięki temu rozwiązaniu butelka ta nie zaburza naturalnego karmienia piersią. U nas sprawdziła się bardzo dobrze, mała wypiła swoje mleczko i była zadowolona.

dziecijedza.com

coolpaki.pl

oczamimlodejtesterki.blogspot.com

zuzkapisze.pl

INNOWACYJNOŚĆ

 

89% Rodziców uważa, że butelka NUK Nature Sense

to innowacja na rynku

AKCEPTACJA

 

93% Rodziców uważa,
że
butelka przypadła

do gustu Dziecku

NATURALNOŚĆ

 

90% Rodziców uważa, że butelka zapewnia Dziecku

bardziej naturalne odczucia

OGÓLNA OCENA

 

98% Rodziców oceniło butelkę pozytywnie, z czego aż 88,3% określiło butelkę, jako bardzo dobrą, a 10% jako dobrą

Rodziców testujących uważa, że butelka NUK Nature Sense jest godna polecenia

Wyniki badania butelki NUK Nature Sense.

Tak naprawdę butelka sama w sobie jest niemalże identyczna z wyglądu jak pozostałe. Innowacyjnym rozwiązaniem w tej edycji jest sylikonowy smoczek posiadający kilka małych otworów przepływowych, które są wzorowane na kanalikach mlecznych w piersi mamy. Ten prosty, ale skuteczny pomysł sprawia, że dziecko spożywające pokarm z tej butelki ma bardziej zbliżone, naturalne poczucie ssania, które wpływa pozytywnie podczas zmiennego karmienia. Wiele mam rekomenduje, że dzięki tej butelce ich dziecko po próbach dokarmiania mlekiem modyfikowanym nie odtrąciło piersi. Jak dla mnie te rekomendacje są bardzo zadowalające, ponieważ poprzez złą butelkę Anastazja szybko odmówiła mi karmienia piersią.

 

Przez 5 lat macierzyństwa przetestowałam przeróżne butelki, ale żadna nie zrobiła na mnie tak ogromnego wrażenia jak butelka Nature Sense. Pod kątem komfortu ssania powinien wypowiedzieć się Stefek, ale skoro butelka spodobała mu się od pierwszego "zassania" to musi być super (jak pierś mamy). Jeżeli chodzi o mnie, to chwalę jej szeroki gwint, bo to znacząco ułatwia jej mycie. Podobnie jest z szerokim smoczkiem. Kolejny plus za to, że obie podziałki (ml i floz) są umieszczone obok siebie, dzięki czemu nie muszę kręcić butelką, by trafić na tę w ml. Stefcio nie ma żadnej trudności z trzymaniem butelki podczas jedzenia, jak widać jest bardzo zadowolony.