W 2020 roku marka NUK obdarowała rodziców niezwykłą nowością, która od razu skradła serca swoją innowacyjnością, niepowtarzalnością, ale przede wszystkim przydatnością! Na polskim rynku dostępna jest już butelka NUK First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury. To przełom w butelkach dostępnych w sprzedaży. Wielka wygoda dla doświadczonych rodziców, bo nie muszą się zastanawiać w środku nocy czy mleczko dla ukochanego dziecka jest na pewno we właściwej temperaturze. Nieoceniona pomoc dla świeżo upieczonych rodziców, którzy mają trudność z określeniem czy temperatura podawanego napoju jest właściwa. Chyba każdy zna metodę wylewania kropelki na nadgarstek, jednak to metoda w której każdy ocenia subiektywnie czy mleko jest za zimne czy za ciepłe. W butelkach NUK teraz rodzice mają pewność, czy podawany napój ma idealną dla dziecka temperaturę.

Marka NUK już od wielu lat dzieli się z mamami nowościami, które wchodzą na rynek. Tym razem nie mogło być inaczej. Poprzez nasze kanały social media wytypowaliśmy 30 mam, które otrzymały i przetestowały naszą butelkę First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury. Zobacz Maluszki testujące naszą nową butelkę i przeczytaj co o niej myślą rodzice.

Z synkiem testujemy właśnie ta butelkę :-) jest bardzo pomocna dzięki wskaźnikowi temperatury. Kolory informują czy mleko ma odpowiednia temperaturę i jest gotowe do podania. Synek zaakceptował kształt smoczka i pije z butelki bez grymasów :-)

Aby mieć pewność, że pokarm podawany niemowlęciu nie będzie zbyt gorący, butelki NUK First Choice+* posiadają wskaźnik temperatury NUK. Wskaźnik wygląda jak termometr i jest umieszczony pomiędzy kreskami podziałki. Wskaźnik zmienia kolor pod wpływem zmiany temperatury zawartości butelki. Jeżeli pokarm jest zbyt gorący, wskaźnik zmienia kolor z niebieskiego na biały.

 

Pokarm powinien być podawany niemowlęciu w temperaturze ciała (37°= kolor błękitny).

Magdalena_ch_k

Mieliśmy możliwość przetestowania butelki. Jestem pod ogromnym wrażeniem, wskaźnik temperatury jest bardzo pomocny, teraz szybko wiadomo kiedy można podać dziecku wodę czy mleko.

 

Nuk jak zawsze na najwyższym poziomie!

Joanna Socha

Butelka jest rewelacyjna! Dopiera ta podpasowała naszej córeczce i ratuje sytuacje gdy mama chce wyjść z domu :) malutka przepięknie pije, smoczek jest świetnie wyprofilowany! Dodatkowo zawsze wiemy czy mleczko jest w odpowiedniej temperaturze dzięki wskaźnikowi!

Mrs_owiecka

Nowość! Butelki First Choice+
ze wskaźnikiem temperatury!

Mamy przetestowały naszą nowość!

Zobacz, co o niej myślą :)

Butelka First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury występuje w trzech rozmiarach, kilku wariantach kolorystycznych. Dostępna jest w wersji ze smoczkiem silikonowym i lateksowym, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas tą która będzie dla Was idealna. Wskaźnik temperatury to ważna innowacja, jednak to nie jest jedyna zaleta tej butelki. Jak każda butelka NUK ta również ma to, co najważniejsze dla dziecka i mamy: wyjątkowo miękki smoczek dostosowany do kształtu jamy ustnej. Butelka jest testowana w szpitalach - dla optymalnego łączenia karmienia piersią i butelką. Antykolkowy system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce. Butelka jest wygodna do napełniania i czyszczenia poprzez szeroki otwór. To wszystko sprawia, że mamy cenią butelki NUK.

>> Zgłoś się do testowania

Jestem mamą prawie dwu miesięcznej Oliwki, która korzysta z tej butelki, wskaźnik temperatury sprawdza się idealnie podczas nocnych przygotowań pokarmu, a i jest idealnym pomocnikiem dla członków rodziny, którzy przygotowują go nie za często, bez codziennej praktyki w mają pewność, że nie poparzą dziecka :) polecamy!

 

Prusikowe

Moja córcia od urodzenia jest karmiona poprzez butelki Nuk. Dzięki tej butelce nie martwię się czy woda lub mleko jest dla niej za gorące. Wskaźnik temperatury jest bardzo przydatny, nawet jak jest się w trasie i trzeba dziecku dać pić. Hania nie miała problemu z przyzwyczajeniem się do smoczka, który przypomina pierś mamy. Polecamy. :)

Mama95_amelci16

Innowacyjna

Butelka NUK

ze wskaźnikiem temperatury!

Kup butelkę w naszym
oficjalnym sklepie internetowym.

U nas zawsze znajdziesz
ciekawe oferty promocyjne!

Kup teraz

Wskaźnik temperatury

idealnie pokazuje

czy pokarm jest odpowiedni

do spożycia dla naszego maluszka.

agatakaweckaa