Jak co roku świętujemy obecność marki NUK na rynku polskim wraz naszymi klubowiczami. Cieszymy się, że jesteś w ich gronie. Od wielu lat Mamy wybierają w Polsce dla swoich ukochanych dzieci produkty marki NUK. To największy dowód zaufania dla naszej marki. Każdego roku wprowadzamy innowacje w naszych produktach, a także nowe wzory graficzne, tak aby podążać za trendami i potrzebami rodziców. Jedna z naszych ostatnich nowości: butelka First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i bardzo pozytywnymi recenzjami rodziców, podobanie jak smoczki świecące w ciemności, które są po prostu ułatwieniem macierzyństwa, a jak wie każda młoda mama jest to bardzo potrzebne :)

Od kliku lat tworzymy piękną społeczność, zarówno w kanałach social media, jaki i w klubie. Każdego dnia, tygodnia, miesiąca, roku staramy się i chcemy być blisko Was. Pokazując nie tylko nasze produkty, nowości, promocje, ale również rozmawiając o macierzyństwie, o radościach i troskach, które łączą mamy z całego świata!

 

Tym razem nie mogło być inaczej. Podziel się z nami swoją opinią na temat marki NUK, ale także tym czym jest dla Ciebie macierzyństwo. Nagrodzimy, aż 42 osoby, które wypełnią naszą specjalną ankietę przygotowaną na tą okazję :)

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe prezenty od marki NUK, które z pewnością sprawią Wam wielką radość! Obejrzyj dokładnie zestawy i sprawdź, jaki mają numer. Podczas wypełniania ankiety wskażesz, które nagrody chciałabyś otrzymać najbardziej. Szczegóły dotyczące poszczególnych zestawów dostępne są w regulaminie.

Akcja specjalna

dla członków

Klubu Przyjaciół NUKa

Jesteśmy blisko Was, w najważniejszych chwilach Waszego życia.

 

To zaszczyt! Dziękujemy!

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe prezenty od marki NUK, które z pewnością sprawią Wam wielką radość! Obejrzyj dokładnie zestawy i sprawdź, jaki mają numer. Podczas wypełniania ankiety wskażesz, które nagrody chciałabyś otrzymać najbardziej. Szczegóły dotyczące poszczególnych ze

>> Zgłoś się do testowania

> Wypełnij ankietę

> Wypełnij ankietę i wygraj wspaniałe nagrody

Chcesz kupić produkty marki NUK online? Sprawdź nasz oficjalny sklep internetowy.

U nas zawsze kupisz wszystkie nowości oraz pozostały asortyment w świetnych cenach!

> Przejdź do sklepu