Trwa wielkie testowanie butelek NUK First Choice Plus, w pięknych nowych wzorkach. Wybraliśmy już Mamy biorące udział w testowaniu. Niebawem nastąpi wysyłka butelek. 200 Mam z całej Polski przez najbliższy miesiąc będzie poddawać testom naszą butelkę. Macie okazję sprawdzić dlaczego butelki NUK są tak wyjątkowe. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Przygotowaliśmy również coś specjalnego dla Mam blogerek. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej. 

Zostań testującą Mamą!

Masz Dziecko w wieku do 6 miesięcy? Zgłoś się do naszej akcji testowania butelek NUK First Choice Plus. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na zadanie konkursowe (opisz swoje pierwsze wspólne wspomnienie z Maluszkiem). Osoby, które prześlą nam najciekawsze odpowiedzi zostaną wybrane do przetestowania naszych wyjątkowych butelek NUK First Choice Plus, w nowych wzorkach! Wszystkie mamy wybrane do testowania będą mogły wziąć udział w konkursie, w którym czekają zestawy produktów marki NUK: Perfect Start Set
Na zgłoszenia czekamy
do 23.10.2016.

 

> Zgłoś się do testowania

Zostań testującą blogerką!

Jesteś blogującą Mamą? Mamy dla Ciebie wyjątkowa propozycję współpracy! Przetestuj butelkę NUK First Choice Plus wraz ze swoim Maluszkiem i dodatkowo zorganizuj na swoim blogu konkurs z naszymi butelkami. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na zadanie konkursowe (opisz swoje pierwsze wspólne wspomnienie z Maluszkiem). Wszystkie wybrane blogi będziemy promować na stronie www.klubnuk.pl oraz na fanpage’u NUK Polska.
Na zgłoszenia czekamy
do 12.10.2016.

> Zgłoś swojego bloga

dostosowany do kształtu jamy ustnej

pomaga zapobiegać kolce

nie zawiera bisfenolu A (BPA)

wygodna do napełniania
i czyszczenia

dla optymalnego łączenia karmienia piersią i butelką

dopasowuje się do kształtu
oraz rozwoju podniebienia

pomaga utrzymywać końcówkę języka w odpowiednim miejscu podczas ssania

przypomina kształt piersi matki

antykolkowy system odpowietrzania
minimalizuje kolki

nie został umieszczony na samym szczycie smoczka, aby pokarm mógł zmieszać się ze śliną dla prawidłowego trawienia

Do wygrania jest pięć zestawów Perfect Start Set. Każdy zestaw zawiera:

2 butelki FC+ PP 300 ml
2 butelki FC+ PP 150 ml
2 silikonowe smoczki do butelki FC+
1 szczotkę do butelek
1 nakrętkę z systemem zamykającym
     Open & Close do butelki FC+

1 smoczek Genius „My First NUK”
1 osłonkę smoczka uspokajającego

 

Każda Mama, która weźmie udział w testowaniu butelek NUK First Choice Plus, może również wziąć udział w konkursie, w którym czekają na zwycięzców wyjątkowe nagrody.

> Zgłoś się do testowania

Szczegóły konkursy dostępne wyłącznie dla uczestników testowania.

W Konkursie można wziąć udział po przetestowaniu butelki.

Zbieranie zgłoszeń do kategorii „Testujące Mamy” od 30.09 do 23.10.2016
W tym czasie za pośrednictwem formularza zawartego na stronie klubnuk.pl mogą zgłaszać się Mamy, które chcą przetestować jedną ze 160 butelek NUK First Choice Plus (smoczek silikonowy 0-6m, 150 ml). Pamiętaj, aby zgłaszając się, wypełnić wszystkie pola znajdujące się w formularzu. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz regulamin akcji dostępny na tej stronie.

 

Zbieranie zgłoszeń do kategorii „Testujące Blogerki” od 30.09 do 12.10.2016
W tym czasie za pośrednictwem formularza zawartego na stronie klubnuk.pl mogą zgłaszać się również Blogujące Mamy, które chciałyby samodzielnie przetestować jedną z 10 butelek NUK First Choice Plus (smoczek silikonowy 0-6m, 150 ml), a także zorganizować na swoim blogu konkurs dla czytelniczek, w którym nagrodą będą 3 miejsca w testowaniu butelek NUK First Choice Plus. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz regulamin akcji dostępny na tej stronie.

 

Ogłoszenie wyników / Kontakt z wybranymi Mamami Blogerkami
Po zakończeniu zbierania zgłoszeń i wyłonieniu zwycięzców skontaktujemy się z wybranymi Blogerkami, które będą miały 48 godzin na potwierdzenie udziału w testowaniu. Po upływie 48 godzin bez otrzymania odpowiedzi miejsce w testowaniu przepada, a organizatorzy wysyłają informację do Mamy Blogerki z listy rezerwowej, która także ma 48 godzin na potwierdzenie swojego udziału.
Kontakt z wybranymi Mamami Blogerkami nastąpi za pośrednictwem maila podanego podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.

 

Konkursy na wybranych blogach do 20.10.2016
Każda Mama Blogerka biorąca udział w akcji musi zorganizować i przeprowadzić na swoim blogu konkurs, w którym nagrodą jest dla 3 osób udział w testowaniu butelki. Blogujące Mamy muszą zakończyć konkursy na swoich blogach maksymalnie do 23 października oraz przekazać listę 3 zwycięzców za pośrednictwem maila nuk@dzikieptaki.pl do organizatorów.

 

Ogłoszenie wyników / Kontakt z wybranymi Mamami 25.10.2016
Po zakończeniu zgłoszeń i wyłonieniu zwycięzców skontaktujemy się z wybranymi Mamami, które będą miały 48 godzin na potwierdzenie udziału w testowaniu. Po upływie 48 godzin bez otrzymania odpowiedzi miejsce w testowaniu przepada, a organizatorzy wysyłają informację do Mamy z listy rezerwowej, która także ma 48 godzin na potwierdzenie swojego udziału. Kontakt z wybranymi Mamami nastąpi za pośrednictwem maila podanego podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.

 

Wysyłka butelek od 31.10 do 04.11.2016
Wysyłka butelek do Testujących Mam nastąpi za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

Testowanie butelek NUK First Choice Plus do 27.11.2016
Mamy mają prawie miesiąc na przetestowanie ze swoimi Maluchami butelki NUK First Choice Plus. Do 27 listopada są zobowiązane do wypełnienia ankiety, do której dostęp otrzymają za pośrednictwem maila podanego podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego.

 

Konkurs dla testujących Mam do 27.11.2016
Testujące Mamy (również testujące Mamy Blogerki) mogą wziąć także udział w konkursie towarzyszącym Testowaniu ButelekNUK First Choice Plus. Zgłoszenie do konkursu dla Testujące należy wysłać najpóźniej do 27.11. Informacje o konkursie będą dostępne wyłącznie dla Mam biorących udział w testowaniu i zostaną przekazane drogą mailową. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 30 listopada.

Jesteśmy jak najbardziej świadomi uczestnictwa Ojców w roli wychowywania Maluszków. Wiemy, że coraz więcej Ojców zajmuje się opieką nad Maluchem i aktywnie uczestniczy we wszystkich aspektach jego życia. Na stronie używamy zwrotu „testujące Mamy”, jednak nie oznacza to, że kierujemy testowanie tylko dla Kobiet. To forma skrótu związana z przewagą aktywności Mam w poprzednich testowaniach. Możesz zgłosić się również do naszej akcji :)

Po zakończonym testowaniu, wszystkie testujące Mamy oraz Mamy Blogerki są zobowiązane do:

- wysłania zdjęcia Dziecka wraz z testowaną butelką NUK First Choice Plus.

- wypełnienia ankiety z opinią na temat przetestowanej butelki NUK First Choice Plus.

 

Przełomowe chwile w życiu małego Dziecka, a tak naprawdę w Waszym wspólnym życiu wydarzają się prawie codziennie. Każdy dzień przynosi coś nowego, coś wspaniałego. Jak nie przegapić tych wszystkich cudownych momentów: pierwszego uśmiechu, pierwszych słów, pierwszych kroków? Jak w natłoku codziennych wydarzeń, zajęć, przemęczenia zapamiętać każdy postęp dziecka? Cudownie przecież będzie wrócić po wielu latach do tej magicznej chwili, gdy usłyszałaś po raz pierwszy Mama. Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Album wspomnień. Waszych wspólnych pierwszych razy. Chcemy pomóc Wam zapamiętać bezcenne momenty, które już nigdy więcej się nie powtórzą.

 

> Pobierz wyjątkowy album

> Kup butelkę

Butelka NUK First Choice Plus,

z tworzywa (PP) 150 ml,

ze smoczkiem silikonowym

 

> Kup butelkę

Butelka NUK First Choice Plus,

z tworzywa (PP) 150 ml,

ze smoczkiem lateksowym

 

> Kup butelkę

Butelka NUK First Choice Plus,

z tworzywa (PP) 300 ml,
ze smoczkiem silikonowym

 

Butelka NUK First Choice Plus,

z tworzywa (PP) 300 ml,
ze smoczkiem lateksowym

 

> Regulamin testowania

> Regulamin testowania

Zbieranie zgłoszeń

dla Mam Blogerek zostało zakończone!

>  zobacz blog

>  weź udział w konkursie

>  zobacz blog

>  weź udział w konkursie

>  zobacz blog

>  weź udział w konkursie

>  zobacz blog

>  weź udział w konkursie

>  zobacz blog

>  weź udział w konkursie