Mój syn Olivier jest motorem napędowym do tego, aby żyć zdrowo i aktywnie:) To w końcu dla niego stworzyłam mini ogródek z truskawkami i poziomkami, posadziłam również pomidorki:) Mamy również posadzone zioła, które służą Nam do przyprawiania dań. Pomijając już fakt, że dzięki ziołom mój synek poznaje nowe zapachy:)
 

Mama Agnieszka

Moje dziecko inspiruje mnie do tworzenia pięknych, szydełkowych lub robionych na drutach rzeczy. Tworząc je, relaksuje się i trochę tez pracuje. Tworze czasami również dla innych dzieciaczków. Sprawia mi to ogromna frajdę i moja Córeczka ma zabawę jako modelka. Ostatnio zgubiła jednego ze smoków NUK i już w głowie tworzy się projekt na jakąś torebkę lub piękną broszkę, ktora będzie mogła zapobiec takim tragediom!!!

Mama Natalia

Moje dziecko inspiruje mnie do działania, jestem pełna energii i pełna pomysłów. Wstając rano wiem, że ten dzień będzie kolorowy i radosny.

Mama Anna

Pomimo, że jeszcze nie miałyśmy okazji się zobaczyć, myślę że zdążyłyśmy się już dosyć dobrze poznać. Już 8 miesięcy Marcelina jest w moim brzuszku i przez ten czas zdążyła wywrócić moje życie do góry nogami. Inspiruje mnie do działania ! Dzięki niej chce mi się żyć. Sprawia, że mam więcej energii, zapału do działania oraz chęci do zmian. Jej ruchy, ostatnio dosyć intensywne, inspirują mnie do okazywania uczuć. Gdy czuję, jak wierci się w moim brzuchu od razu chce z nią rozmawiać, śpiewać jej czy opowiadać najpiękniejsze bajki. Już teraz jestem pewna, że obdarzę ją bezwarunkową miłością.

Mama Dominika

Moje dziecko inspiruje mnie do życia każdego dnia, do spędzania z nim każdej chwili, do robienia razem rzeczy których wcześniej nie robiłam, do myślenia o przyszłości maluszka i do wszystkiego co można osiągnąć.

Mama Dominika

Moje dziecko inspiruje mnie do:
Wstawania o 5 rano z uśmiechem na ustach mimo nocnych pobudek. Do kochania całym sercem i dzielenia się miłością z całym światem. Do niedostrzegania niedoskonałości jakie każdy z nas posiada. Do śpiewania kołysanek choć słoń mi na ucho nadepnął ;) Do nieprzejmowania się błahostkami, które zwykle wytrącały mnie z równowagi. Do dbania o siebie mimo permanentnego braku czasu. Do wypicia zimnej kawy gdy o niej zapomnę. Do zjedzenia śniadania na kolację i kolacji na obiad. Do walki z chorobami, które męczą moje dzieci. Do bycia mamą, kucharką, sprzątaczką, lekarzem, pielęgniarką, opiekunką, nauczycielką, przyjaciółką, kierowcą, koleźanką do zabaw, powierniczką, bankomatem, pocieszycielką i przytulaczem. Moje dziecko inspiruje mnie po prostu do bycia taką mamą o jakiej mogłoby marzyć :)

 

Mama Monika

Moje dziecko inspiruje mnie do… bycia lepszym człowiekiem. Codziennie obserwując moje zachowania uczy się jak sam ma postępować. Nie łatwo jest być cały czas na "piedestale", czasami najzwyczajniej w świecie brakuje sił, aby sobie z czymś poradzić w chwili słabości, ale na końcu głowy zawsze świta mi myśl, że nie mogę się poddać, ani odpuścić bo stale ktoś obserwuje mnie i kiedyś będzie postępował tak jak ja. Staram się jak najlepiej potrafię, aby Aleksander był ze mnie dumny i aby kiedyś był dobrym człowiekiem potrafiącym pomagać innym.

 

Mama Marta

Moje dziecko inspiruje mnie do ogromnej bezwarunkowej empatii i miłości, do rozpoczynania każdego dnia z uśmiechem na twarzy, do wzbudzania wyobraźni, do walki z codzienną rutyną, którą często wkrada się w życie dorosłych. Inspiruje mnie do bycia dumnym i szczęśliwym rodzicem małego cudu; do zmiany życia z uporządkowanego na spontaniczne, pełne emocji, odkryć  i wyzwań. Moje ukochane dziecko to roześmiany pięciomiesięczny Igorek. 

Mama Karolina

Moja córeczka swym uśmiechem codziennie inspiruje mnie do okazywania jej uczuć, przytulania, powtarzania jej, że zawsze będę obok i ją kocham. To niesamowite jak dziecko potrafi odmienić życie, jaka to ogromna miłość, która łączy rodzica nierozerwalnie z maleństwem...  

 

Mama Paulina

Moje dziecko inspiruje mnie do życia na pełnych obrotach, życia dla dzieci

i  rodziny. Do aktywnego

i twórczego spędzania 

z nimi czasu. Dziecko inspiruje mnie do podejmowania nowych

i wydających się nie do osiągnięcia wyzwań ! :-)

 

Mama Anna

Mama Arleta

zwyciężczyni Konkursu 60 lat marki NUK

Miejsce na filmik
 

 

Do czego inspirują Maluszki swoich Rodziców? Oto właśnie spytaliśmy uczestników Jubileuszowego Konkursu. Otrzymaliśmy wiele wspaniałych i niepowtarzalnych odpowiedzi, które pokazują jak niesamowita więź istnieje pomiędzy Wami, a Maluszkami. Dziecko może inspirować do wielu cudownych działań, zaczynając od hobby, przechodząc przez przyjemność z wykonywanych na co dzień obowiązków, kończąc na podejmowaniu małych i wielkich wyzwań.

Zobacz poniżej wybrane odpowiedzi Mam. 

Moje dziecko inspiruje mnie do ciągłego uśmiechu na twarzy. Gdy patrzę na moją Maję nie sposób się nie uśmiechać. Moja córeczka zaraża uśmiechem wszystkich dookoła. Gdy mam zły dzień ta mała kruszynka potrafi obrócić go o 180 stopni. Jest przez to moją inspiracją do dbania o zęby, bo to one są podstawą pięknego uśmiechu :)

 

Mama Monika

Moje dziecko inspiruje mnie do… wszystkiego co w życiu robię, co zmieniam na lepsze, co udało mi się osiągnąć i jeszcze uda w przyszłości. Daje mi niezwykłą siłę i kopa do życia. To dzięki córce jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

 

Tata Krzysztof

Moje dziecko inspiruje mnie do codziennej zabawy :-) jest jeszcze malutki więc zabawy odbywają się na macie, w leżaczku lub na podwórku na spacerze :-) każdy jego uśmiech daje mi szczęście i chęć wymyślania nowych zabaw.

 

Mama Dominika

Moje dziecko inspiruje mnie do cierpliwości, pokonywania barier strachu nawet do słuchania śpiewu ptaków, by móc cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy -bo ja jestem zdrowa i mogę a ktoś bardzo chory i musi się leczyć... do dążenia uparcie do celu mimo że przeciwników jest wielu, do uśmiechu, do zdrowego odżywiania do książek czytania :) do siły, przytulania i codziennego okazywania miłości nawet gdy nie ma się nastroju bo dokuczają mi ciążowe mdłości. Do relaksu by maluszek rósł w spokoju, do sprzątania na błysk całego pokoju by żadna alergia nas nie dopadła taka matczyna miłość w 8 miesiącu ciąży mnie dopadła.

 

Mama Izabella