W tym roku mija 60 lat odkąd pierwsze produkty NUK pojawiły się na niemieckim rynku. Od tamtej pory wiele się zmieniło: nowe zwyczaje i modele rodzinne, nowoczesne style życia, odkrycia w medycynie i technice – ale nie zmieniła się dziecięca potrzeba miłości i poczucia bezpieczeństwa ani pragnienie rodziców, aby dać im wszystko co najlepsze.

 

Dzisiaj NUK nadal chce towarzyszyć rodzicom i ich dzieciom ze swoimi produktami. Od 60 lat tworzymy produkty, inspirując się życiem, doświadczeniem, naturą, ale przede wszystkim Wami. To Wy i Wasze Pociechy jesteście od wielu lat najcenniejszą inspiracją. Nasz Jubileusz to dla nas wyjątkowe wydarzenie, którym chcemy się z Tobą podzielić.

 

Od tamtej pory temat inspiracji pojawia się jako powtarzający się motyw w filozofii NUK. Ponieważ ten, kto aspiruje do tego, aby zgodnie z hasłem marki „Zrozumieć życie”, potrzebuje silnych partnerów przy swoim boku – naukowców, specjalistów zajmujących się rozwojem jamy ustnej i zębów i projektantów przemysłowych oraz ekspertów ds. materiałów, którzy wszyscy razem przyczyniają się swoimi sugestiami do tego, aby produkty NUK spełniały jak najwyższe standardy. Od samego początku wiedza tych partnerów odgrywa ważną rolę w dalszej ewolucji produktów NUK oraz w opracowywaniu nowych. Są też jeszcze inni eksperci, których wiedza i doświadczenie są tak samo ważne – matki, ojcowie i ich dzieci. Dlatego dialog z rodzicami jest dla NUKa niezwykle ważny – NUK stale wymienia się pomysłami i poglądami z rodzicami i ich dziećmi, co znajduje odzwierciedlenie w nowych produktach wprowadzanych na rynek.
 

60-lecie marki będziemy świętować przez cały rok szeregiem akcji promocyjnych i specjalnych. Już niedługo pojawi się na rynku specjalna jubileuszowa seria butelek i smoczków „Gold & Silver Edition”.

60 lat

marki NUK

Seria

Limitowana

Złota i Srebrna

Jubileuszowy

Konkurs

Inspiracje

na każdy dzień

Specjalne jubileuszowe zestawy
z limitowanej Serii Złotej i Srebrnej,
w skład których wchodzą dwa
sprawdzone i najnowocześniejsze produkty z asortymentu NUK:

 • butelka NUK First Choice+
  z przeźroczystego tworzywa (PA) 
 • silikonowy smoczek uspokajający NUK Genius (0-6 miesięcy).

Zestaw występuje w luksusowych opakowaniach w dwóch metalicznych wersjach kolorystycznych: złotej i srebrnej.

Dwa sprawdzone i najnowocześniejsze produkty z asortymentu NUK

 

Butelka o pojemności 300 ml jest wykonana z poliamidu (PA) – bardzo lekkie, wytrzymałe i przezroczyste tworzywo.
Smoczek do butelki FC+ ma wyjątkowo miękką końcówkę, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do jamy ustnej dziecka i jest szczególnie dobrze akceptowany przez dzieci. Jego ulepszony odpowietrzacz zapewnia naturalny wypływ pokarmu i zmniejsza ryzyko kolki i bólów brzuszka.
 

Smoczek uspokajający NUK Genius jest wyjątkowo delikatny dla szczęki i zębów. Jego szczególnie miękka górna powierzchnia delikatnie dostosowuje się do podniebienia dziecka. Dolna powierzchnia smoczka jest jeszcze gładsza i ma wyprofilowany kształt, co zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Jeszcze węższa i cieńsza szyjka smoczka pomaga zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby.

Zadanie Konkursowe:

 

Nagraj krótki filmik np. na swoim telefonie, który rozpoczynasz od zdania: Moje dziecko inspiruje mnie do...

Na filmiku powiedz nam do czego na co dzień inspiruje Cię Twój Maluszek. Interpretacja tematu jest dowolna :)

 

Jeżeli nie masz możliwości nagrania filmiku możesz zrobić sobie zdjęcie i dokończyć zdanie konkursowe w treści zgłoszenia.

UWAGA: Nie ma możliwości wyboru koloru zestawu przez zwycięzców.

1 miejsce

 • Zestaw Jubileuszowy: silikonowy smoczek uspokajający NUK Genius + butelka NUK First Choice+ 
 • Sterylizator parowy NUK Vapo Rapid
 • Płyn do mycia butelek i smoczków NUK, 500 ml
 • Szczotka do butelek i smoczków NUK Twist

2 miejsce

 • Zestaw Jubileuszowy: silikonowy smoczek uspokajający NUK Genius + butelka NUK First Choice+ 
 • Podgrzewacz pokarmu NUK Thermo Rapid
 • Płyn do mycia butelek i smoczków NUK, 500 ml

3 miejsce

 • Zestaw Jubileuszowy: silikonowy smoczek uspokajający NUK Genius + butelka NUK First Choice+ 
 • Suszarka na butelki i akcesoria dziecięce NUK Multi Dry
 • Płyn do mycia butelek i smoczków NUK, 500 ml

Przesłanie zgłoszenia:

 

1. Zgłoszenie prześlij na adres mailowy: nuk@dzikieptaki.pl

2. W tytule maila wpisz:

60lat + imię + nazwisko

Zasady konkursu:

 

1. Na zgłoszenia czekamy

do 30 czerwca 2016

2. Zgłoszenie może składać się maksymalnie z jednego materiału filmowego lub 3 zdjęć i opisu

3. Pełen regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Nagrody:

 

W konkursie zostanie wyłonionych łącznie 60 zwycięzców, w tym 3 osoby, które otrzymają nagrody główne, przedstawione poniżej.

Od 60 lat naszą inspiracją są Rodzice i Dzieci. Tworząc nasze produkty zawsze myślimy o tym co najlepsze dla Maluszków i jednocześnie dostosowane do potrzeb Rodziców, tak by wspierać Was w pierwszych miesiącach życia Waszych Pociech. Dlatego teraz to my chcemy Was inspirować. Wychowywanie Maluszka to niezwykle odpowiedzialne, trudne i wyczerpujące zadanie. Często brakuje nam sił na cokolwiek. Dlatego proponujemy Wam na każdy dzień inspiracje, które pomimo wielu obowiązków będą chwilą wytchnienia i przyjemną zabawą, doświadczeniem dla Rodzica i Dziecka.

 

Świętuj razem z nami jubileusz marki NUK. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W tym roku mija 60 lat odkąd pierwsze produkty NUK pojawiły się na niemieckim rynku. Od tamtej pory wiele się zmieniło: nowe zwyczaje i modele rodzinne, nowoczesne style życia, odkrycia w medycynie i technice – ale nie zmieniła się dziecięca potrzeba miłości i poczucia bezpieczeństwa ani pragnienie rodziców, aby dać im wszystko co najlepsze. Dzisiaj NUK nadal chce towarzyszyć rodzicom i ich dzieciom ze swoimi produktami.