Poznajcie naszych ambasadorów!

Przesympatyczna mama Kamila i jej uroczy synek Stefek!

Kamila - autorka bloga Olomanolo.pl oraz mama dwóch chłopców, czteroletniego Aleksandra i dwumiesięcznego Stefana. Od początku jej przygody z macierzyństwem, towarzyszy jej marka NUK, którą ceni za jakość, świetny design i ceny!

 

„Przy pierwszym synku przetestowałam kilkanaście smoczków, wiele z nich Oluś nie zaakceptował, wypluwał, krzywił się i płakał. Dopiero, kiedy podałam mu uspokajający smoczek NUK okazało się, że jego anatomiczny kształt w pełni akceptuje. Smoczki marki NUK są leciutkie, dzięki czemu ssanie jest dla dziecka przyjemnością, a nie dyscypliną sportu. Dodatkowo otwory wentylacyjne smoczka pozwalają na dopływ powietrza do skóry w czasie, w którym dziecko ssie. Jako mama, polecam markę NUK każdej przyszłej i obecnej mamie".

Zapraszamy do naszych ambasadorów!

Stefek ze smoczkiem NUK Genius „My first NUK".

Za kilka dni Stefek skończy 3 miesiące, co oznacza, że zaczyna się fajny okres w życiu naszej rodziny. Trzy miesiące to mało, ale wystarczająco dużo, aby dziecko świadomie reagowało na niektóre zewnętrzne bodźce i uśmiechało się do swoich rozmówców, podczas codziennych rytuałów. Od kilku dni zauważyłam również, jak pozytywnie Stefek reaguje na zabawki, które wokół niego kładziemy. Najbardziej upodobał sobie małego hipopotama, którego zaczepia (jeszcze nieświadomie), jak przestaje mu grać melodię. Czekałam na ten czas, bo z miesiąca na miesiąc będzie coraz zabawniej.

Stefek kończy trzy miesiące

Stefek - moje szczęście i największy obserwator w jednym. Czwarty miesiąc Stefanka to masa uśmiechów, godziny eksploracji otoczenia i brak czasu na jedzenie (po co go marnować...). To również ten okres, kiedy pojawia się mała irytacja związana z wyżynaniem się pierwszych zębów. Na szczęście wielofunkcyjny gryzak marki NUK przychodzi nam codziennie z pomocą, dzięki któremu nasze wspólne chwile są jeszcze fajniejsze! Nie ma w nich miejsca na marudzenie :).

Czwarty miesiąc Stefanka

Za nami czwarty miesiąc Stefka. Były już pierwsze uśmiechy, więc teraz czas na pierwsze zęby. O ile, przy starszym synku nawet nie odczułam, że coś się dzieje, to przy Stefku mi to nie grozi. Gryzaki od NUK Polska są u nas w codziennym użyciu. Stefek najbardziej upodobał sobie ten dwuczęściowy, który doskonale masuje i chłodzi bolesne miejsca w obrębie jamy ustnej

Były już pierwsze uśmiechy, więc teraz czas na pierwsze zęby.

Przystojniakowi idą zęby, nie mogę uwierzyć, że Stefek tak szybko dorasta. Czy czas musi lecieć tak szybko?

Idealny gadżet do szukania smoczka w nocy :)

Idealny gadżet do szukania zagubionego smoczka w środku nocy, a od pewnego czasu najlepszy przyjaciel podczas zabaw na podłodze. Stefek wyjątkowo upodobał się mały punkt świetlny od NUK-a, który sprawdza się nie tylko w nocy. W ciągu dnia służy jako uspokajacz i narzędzie do nauki chwytania. Dzięki silikonowej obudowie nie wyślizguje się z małych rączek ani nie nagrzewa. Stefek poleca:).

Wiosna :) Cały dzień w samym bodziaczku!

Ze spacerówki świat wydaje się taki
kolorowy i ciekawy!

Po powrocie wracamy do rzeczywistości. Ja ogarniam sterty prania zalegające na środku salonu, tata w pracy, Oluś w przedszkolu.

Nareszcie ciepło, więc i strój Stefcia mniej formalny: Smoczek od NUK ma pewne miejsce również w tych okolicznościach przyrody. 

Czas na urlop, czyli wakacyjne must have!

Są rzeczy, bez których wakacyjny wypad będzie stanowczo utrudniony. Ile mam tyle pomysłów, więc zobaczcie mój niezbędnik wakacyjny. 

Przez 5 lat macierzyństwa przetestowałam przeróżne butelki, ale żadna nie zrobiła na mnie tak ogromnego wrażenia jak butelka Nature Sense. Pod kątem komfortu ssania powinien wypowiedzieć się Stefek, ale skoro butelka spodobała mu się od pierwszego "zassania" to musi być super (jak pierś mamy). Jeżeli chodzi o mnie, to chwalę jej szeroki gwint, bo to znacząco ułatwia jej mycie. Podobnie jest z szerokim smoczkiem. Kolejny plus za to, że obie podziałki (ml i floz) są umieszczone obok siebie, dzięki czemu nie muszę kręcić butelką, by trafić na tę w ml. Stefcio nie ma żadnej trudności z trzymaniem butelki podczas jedzenia, jak widać jest bardzo zadowolony.